Hakkımızda;

STC Ofis Mobilya olarak "STC BÜRO" markasıyla 2017 yılından itibaren ofis ve yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz çalışma masaları, çalışma koltukları, kanepe, çoklu bekleme koltukları ve dosya arşiv dolapları ihtiyaçlarınızı sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz. Bu bağlamda ofis mobilyaları ile sınırlı kalmayıp, depo arşiv sistemleri, sinema, seminer ve konferans koltukları, spor salonu soyunma dolapları, eğitim mobilyaları, tribün seyirci koltukları, cafe mobilyaları konularında da hizmet veriyoruz. Her geçen gün ürün gamımıza eklediğimiz yeni model ve tasarımları sizlere sunmaktayız.


Misyonumuz;

Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam ve çalışma ortamı için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak sunmaktayız.

Vizyonumuz;

Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri, başlattığımız çalışmaları her zaman daha kaliteli ve tam zamanında sunmaktır.

Keşif ve Projelendirme

Uygulama yapılacak mekan yerinde incelenerek ve ölçüleri alınarak yerleşim projeleri tarafımızdan yapılmaktadır. Siz neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin biz sizin için en uygun çalışma alanını hazırlayalım.

İmalat

Standart ölçülerin dışına çıkılması gereken noktalarda özel ölçü imalatlar birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılarak yapılmaktadır. Ve yine bütün ürünlerimizin sevkiyat ve montajı konusunda uzman ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Satış Sonrası Hizmet

Bir gün değil her gün müşteri memnuniyetini prensip edinerek, satış sonrasında da sizlere servis ve teknik destek hizmetimizi sürdürmekteyiz.