Açık Ofis Ortak Çalışma Alanları

13 Ocak 2020

Paylaşımlı (açık) ofisler günümüz koşullarında zorunluluktan kaynaklanan bir tercih olamaya başladı. Yüksek kira maliyetlerinden dolayı artık daha minimal alanlarda daha çok personel istihtam etmek zorunda kalabiliyoruz.
Öte yandan bu zorunluluk çalışan verimliliğini de arttırmakta. Bu yapılan araştırmalar neticesinde kanıtlandı. Paylaşımlı ofislerin geleneksel ofislere oranla çalışanları daha mutlu kıldığı bir gerçek. Kimse artık kapalı duvarlar arasında sıkışıp kalmak istemiyor. Verimli bir ofis ve çalışanlara sahip olmak istiyorsanız açık ofis düzenleri için tasarlanan iş istasyonu (workstation) masa modelleri hem fonksiyonel hem de daha renkli bir çalışma alanı sunuyor.

Çoklu personel çalışma masaları ile kollektif çalışmayı kolaylaştırabilir, personelinizin iletişimini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca departmanlar arası alanları ayırmak için eskisi gibi duvarlarla bölmenize gerek kalmayacak. Bunun için dosya dolapları, dekoratif paneller, metal,yeşil ve ahşabı bir arada sunan dolap sistemleri hem daha fazla hava almanızı sağlayacak, hem de duvarlar arasına sıkışıp kalma psikolojisinden sizi uzaklaştıracaktır.

Ayrıca kendi işini kurmak isteyenler ve ofis kira maliyetlerinden tasarruf etmek isteyenleri düşünerek hazırlanmış ortak çalışma alanları da kiralama sistemleri de mevcut. Bu ofislerde resmi olarak şirketinizi kurabilir, ofisin bünyesinde kendinize ait bir çalışma masası kullanabilirsiniz. Ayrıca ortak tüm imkanlardan (asistan hizmeti, toplantı odası, fax, internet vs.) faydalanabiliyorsunuz.

Mevcut ofis yerleşiminde iş istasyonu (workstation) modeline geçmeyi düşünüyorsanız ya da yeni bir ofiste workstation (iş istasyonu) uygulamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve sizin için en uygun çalışma alanını oluşturalım.
Yorum Yap